Український захисник забив перший гол у єврокубках команді Яремчука, а судила їх Монзуль

3 грудня 2020, 23:31
Тарас Качараба дебютував голом у п'ятому турі, а в кінці суперники ледь не побилися

"Гент" - "Слован" / Фото: Reuters

Український захисник "Слована" Тарас Качараба забив свій перший гол у єврокубках в 5-му турі групового етапу Ліги Європи проти "Гента". 25-річний футболіст розписався в воротах бельгійців на 55-й хвилині матчу і зробив рахунок 2:0 на користь чехів. У підсумку поєдинок завершився перемогою "Слована" 2:1, а єдиний гол "Гента" на рахунку іншого українця – Романа Яремчука.

Зазначимо, що на 62-й хвилині поєдинку на заміну у "Гента" вийшов український півзахисник Роман Безус. А судила цю зустріч у Бельгії українка Катерина Монзуль. І матч ледь не закінчився бійкою між командами.

"Гент" – "Слован" / Фото: Reuters

Таким чином Слован набрав шість очок у п'яти поєдинках групового етапу, але вже не підніметься вище за третє місце. У німецького "Хоффенхайма" – 13 балів, у "Црвени Звезди" – 10. "Гент" знаходиться на дні турнірної таблиці з нулем.

Раніше сьогодні в Лізі Європи луганська "Зоря" переграла "Лестер" – 1:0, але втратила всі шанси на вихід із групи.

Дивіться, як "Гент" грав проти "Црвени Звезди"