Український воротар-невдаха підтримав колегу по нещастю з "Ліверпуля"

27 травня 2018, 19:20
Максим Коваль написав пост в соцмережах для Лоріса Каріуса

Каріус пропускає після удару Бейла. Фото AFP

Фінал Ліги чемпіонів в Києві запам'ятався шедевральним голом Гарета Бейла і двома неймовірними помилками Лоріса Каріус а. Це і зумовило результат поєдинку. "Реал" обіграв "Ліверпуль" – 3:1 і в 13-й раз виграв Лігу чемпіонів.

Після гри екс – голкіпер збірної України Максим Коваль написав на своїй сторінці в Інстаграм слова підтримки Каріус у: " Я і всі воротарі разом з тобою ! Ніколи не здавайся " .

Цікаво , що сам Коваль наламав дров в своєму дебютному поєдинку за " Депортіво " . У матчі 27 туру чемпіонату Іспанії з " Ейбар ом" він спочатку помилився , через що його команда пропустила гол вже на 11 -й хвилині . А на 39 -й хвилині Коваль і зовсім був видалений з поля за грубий підкат за межами штрафного майданчика .

Як писало видання Opta , Максим Коваль став першим воротарем в чемпіонаті Іспанії в 21 – м столітті , який був видалений з поля в дебютному поєдинку .
Після матчу Лоріс Каріус взяв на себе повину за поразку команди в фіналі Ліги чемпіонів : "Сьогодні я програв цю гру. Мені шкода всіх – мою команду, весь клуб. Помилки коштували нам дорого".