Український велогонщик виграв етап світового туру

27 липня 2019, 10:57
Марк Падун очолив загальну класифікацію велогонки

Український велогонщик Bahrain-Merida Марк Падун виграв третій етап багатоденки Adriatica Ionica Race. Етап фінішував на легендарному підйомі Тре чіме ді Лаваредо в Італії.

Наш співвітчизник подолав дистанцію за 5 годин 54 хвилини і 16 секунд, випередивши представників Колумбії, Бельгії та Венесуели. Падун став першим на "королівському" гірському етапі Lago do Misurina довжиною 204,6 км.

Для українського спортсмена ця перемога стала другою в професійній кар'єрі на дорослому рівні. У минулому році він виграв етап престижної багатоденки на турі Альп. Першу половину нинішнього сезону українець пропустив через травму.

Нагадаємо, що етап "Тур де Франс" був екстрено перерваний через моторошні погодні умови. Черговий етап велосипедної багатоденки "Тур де Франс" був перерваний за 37 кілометрів до фінішу.

Також нагадаємо, що Саймон Йейтс став першим гонщиком з 1979 року, який виграв два гірських етапи у французьких Піренеях. Британець Саймон Йейтс, який виступає за команду Mitchelton-Scott, став переможцем 15-го етапу престижної шосейної багатоденної велогонки "Тур де Франс".