Український велогонщик Пономар завоював золото юніорського чемпіонату Європи

10 серпня 2019, 09:29
Це вже друга медаль для нашого спортсмена

/ Фото: Twitter

Андрій Пономар виграв золоту медаль на чемпіонаті Європи з велоспорту в Алкмарі в юніорській гонці. Українець переміг з відривом в 21 секунду від найближчого переслідувача.

Відомий бельгійський велогонщик трагічно загинув під час "Туру Польщі"

На фініші українець показав результат 2:32:27 і випередив групу з трьох гонщиків. Другим став представник Німеччини Моріс Баллерштедт, а третє місце зайняв Андреа Пікколо з Італії.

Нагадаємо, що раніше українець Марк Падун став переможцем престижної велогонки Adriatica Ionica Race. Також Падун став найкращим молодим гонщиком туру. У загальному заліку багатоденки Падун на 6 секунд випередив бельгійця Бена Хермансена і на 15 секунд британця Джеймса Нокса.

Також повідомлялося, що українка Яна Беломоіна взяла "срібло" чемпіонату Європи з маунтінбайку. 26-річна спортсменка поступилася тільки Йоланді Нефф зі Швейцарії. На третьому місці в чеському Брно фінішувала німкеня Елізабет Брандау. Для Беломоіної це вже друга медаль чемпіонатів Європи за три роки. Нагадаємо, в 2017-му українка завоювала "золото".