Український тріумф у "місті солоного озера": Харлан жодного разу не пропустила більше 10 ударів

15 грудня 2019, 12:55
Наша перша шабля планети з України перемогла на етапі Кубка світу з фехтування в США

Ольга Харлан/Фото Devin Manky FIE

Українська фехтувальниця Ольга Харлан вкотре довела, що є першою "шаблею" планети. Сьогодні вночі наша володарка двох останніх Кубків світу завоювала "золото" на етапі в Солт-Лейк-Сіті, де була "посіяна" під другим номером. Для українки це третя перемога у "місті солоного озера" з 2012 року. Раніше ми писали, що красуня Харлан похвалилася новим фото з коханим-італійцем.

У США Харлан стартувала з 1/32 фіналу і перші три раунди пройшла з однаковим рахунком 15:9, перемігши, серед інших, і дворазову олімпійську чемпіонку американку Маріель Загуніс. Після цього Харлан впевнено перемогла німкеню Анну Лімбах і вийшла в півфіналі на француженку Манон Брюне, яка на минулому етапі Кубка світу в Орлеані зупинила Харлан у півфіналі і залишила українку з "бронзою". Цього разу Ольга здолала Манон досить легко – 15:9.

Тим часом перша сіяна на турнірі россяінка Софія Велика вилетіла вже в 1/8 фіналу, тому в поєдинку за "золото" Харлан зустрічалася не з Великою, а з китаянкою Цянь Цзяруй, яка в чвертьфіналі зупинила іншу українку Аліну Комащук – 15:11. А в фіналі Харлан помстилася за свою подругу – 15:9. І, таким чином, за весь турнір Ольга від жодної суперниці не пропустила більше 10 ударів! Далі у збірної України командний турнір у США, де "синьо-жовті" починають з Бельгією в 1/16 фіналу.

На початку грудня чудова Харлан отримала нагороду за четверту перемогу в загальному заліку Кубка світу. Українська шаблістка минулого сезону виграла чемпіонати світу та Європи.