Український тренер сенсаційно вилетів з Ліги Європи від селян Молдови

28 серпня 2020, 09:58
Майже 90 хвилин "Шахтарю" довелося грати в меншості

"Шахтар" - "Сфинтул"

Солігорський "Шахтар", який очолює український фахівець Юрій Вернидуб, в першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи вдома в серії пенальті сенсаційне поступився молдавському сільського клубу "Сфинтул Георге". На цьому євросезон для кращого тренера чемпіонату Білорусів липні і його команди завершено.

Команди не змогли в основний і додатковий час розпечатати ворота друг одного – 0:0, а в серії пенальті міцнішими нерви виявилися у гостей – 4:1. Відзначимо, що в складі румунського клубу участь в матчі взяли українці Ренат Мочуляк і Євген Смирнов. А "Шахтар" з 28-ї хвилини грав в меншості після видалення Бодула.

"Шахтар" – "Сфинтул"

"Зрозуміло, що "Сфинтул" хотів утримати нічию за всяку ціну і довести справу до серії пенальті. У нас були інші плани. Але, на жаль, вони зруйнувалися на 28-й хвилині. 90 хвилин нам довелося грати в меншості – важко, звичайно. Ну, а в серії пенальті сильнішою виявилася команда з Молдови, з чим я можу їх тільки привітати. Нам потрібно зробити висновки, підняти голову і рухатися далі – це футбол, в житті буває всяке. Думаю, якби ми грали в рівних складах, то змогли б дотиснути. Я не хочу говорити про суддів. У них є інспектор, нехай він визначає, наскільки суддя відсудив правильно. Судді – це люди, вони можуть помилятися. Тому все звалювати на суддів сьогодні я не став би", – цитує Вернидуба офіційний сайт "Шахтаря".

Раніше ми давали розклад і результати першого раунду відбору Ліги Європи.