Український тренер привів "Ригу" до першого чемпіонства в історії

4 листопада 2018, 16:55
Команда Віктора Скрипника на виїзді обіграла "Валмієру" і гарантувала собі перше місце за підсумками сезону

Віктор Скрипник зробив "дубль" в

Футболісти "Риги" перемогли "Валмієру" в матчі 27-го туру чемпіонату Латвії і вперше в історії виграли національну першість. Зустріч, що відбулася в неділю в Валмієрі, закінчилася з рахунком 2: 0. На 24-й хвилині гол з пенальті забив Дарко Лемайіч, а на 43-й хвилині відзначився Феліпе Брісола.

"Ригу" очолює екс-футболіст бременського "Вердера" і збірної України Віктор Скрипник. Це другий клуб у тренерській кар'єрі Скрипника, до цього він працював в Німеччині з "Вердером".

В іншій зустрічі ігрового дня "Вентспілс" переміг РФШ з рахунком 2: 1. За тур до закінчення чемпіонату Латвії "Рига" лідирує в турнірній таблиці з 63 очками, "Вентспілс" піднявся на друге місце (57), РФШ опустився на третю сходинку (55).

"Рига", заснована в 2015 році, вперше в історії стала чемпіоном Латвії. 24 жовтня клуб став володарем Кубка Латвії
. Скрипник очолив "Ригу" влітку 2018  року.

Раніше генеральний директор " Риги " говорив , що клуб відпустить Віктора Скрипника в команду російської Прем'єр – ліги в тому випадку , якщо рижани стануть чемпіонами .

Під час професійної футбольної кар'єри Скрипник з 1986 по 1996 рік грав у запорізькому "Металурзі" і "Дніпрі", а потім перейшов в бременський "Вердер". У цій німецькій команді Скрипник зіграв 138 матчів, забивши сім м'ячів і в сезоні-2003/04 став чемпіоном німецької Бундесліги. Крім того, двічі перемагав в Кубку Німеччини. За збірну України провів 24 матчі і забив три голи.

Після завершення кар'єри український фахівець працював в системі "Вердера", працюючи з молодіжним складом. З 2014 по 2016 рік був головним тренером "Вердера". По ходу сезону очолив клуб, який боровся за збереження прописки в Бундеслізі і кінця чемпіонату вже претендував на путівку в Лігу Європи. Однак в наступному сезоні справи бременців знову погіршилися і Скрипник покинув команду