Український тенісист після двох з половиною годин важкої боротьби програв росіянину

27 лютого 2020, 22:22
У другій партії Ілля Марченко відігрався з 0: 3 і зав'язав інтригу

Ілля Марченко / Фото: Федерація тенісу України

Український тенісист Ілля Марченко завершив боротьбу у французькому По. На турнірі серії ATP Challenger Марченко в 1/8 фіналу у впертій боротьбі програв 277-й ракетці світу росіянину Теймуразу Габашвілі з рахунком 4: 6, 7: 5, 5: 7. Хоча до цього українець вів за особистими зустрічами 4: 1, а свою єдину перемогу Габашвілі оформив ще в 2014 році, після чого три матчі завершилися на користь Іллі. Нагадаємо, що на попередній стадії Марченко на жилах пройшов італійця .

Матч 1/8 фіналу тривав 2 години і 22 хвилини. У першому сеті Марченко зумів зрівняти рахунок, поступаючись 1: 4, але так і не завершив його в свою користь. А в другій партії українець відігрався з 0: 3 і зав'язав інтригу. На жаль, у вирішальному сеті Іллі не вдалося заробити жодного брейкпоінта. А росіянин в затяжному геймі на подачі суперника реалізував свій другий матчбол і оформив путівку в 1/4 фіналу.

За без малого два з половиною години на корті Марченко 11 раз подав навиліт, тоді як росіянин офрміл 10 ейсів. При цьому Ілля зробив п'ять подвійних помилок проти шести у суперника. Також український тенісист реалізував чотири з восьми брейк-поінтів – у Габашвілі п'ять з 14-ти.

Дивіться також, на який неймовірний подвиг зважилася жінка, щоб Сергій Стаховський став тенісистом