Український тенісист Ілля Марченко виграв перший турнір за два роки

6 жовтня 2019, 21:58
У фіналі челленджера в Казахстані наш тенісист у трьох сетах здолав німця Янніка Мадена

Ілля Марченко - з першим трофеєм за два роки

Український тенісист Ілля Марченко зробив дубль на челленджері ATP з призовим фондом у 54 тисячі доларів у Нур-Султані, Казахстан. Після того, як в суботу українець виграв парний титул, у неділю йому підкорився і одиночний! У фіналі змагань Марченко обіграв п'яту ракетку турніру німця Янніка Мадена з рахунком 4: 6, 6: 4, 6: 3. Завдяки успіху в Казахстані Ілля повернеться в ТОП-300 рейтингу ATP, звідки вибув більше року тому через травми.

Ілля Марченко здобув свій перший одиночний титул на челлленджерах ATP за останні два роки і сьомий – у професійній кар'єрі. У вересні 2017 року українець виграв челленджер в Ізмірі, Туреччина.

Востаннє донеччанин виграв одиночний і парний титули на челленджері п'ять років тому – в 2014 році в італійській Брешії. Тоді Марченко взяв одиночний титул, а потім і парний – разом зі своїм співвітчизником Денисом Молчановим.

Раніше ми писали, що Україна дізналася про суперника по плей-офф Кубка Девіса. Після поразки від Угорщини наша команда потрапила в плей-офф Першої Світової групи, де зіграє з тенісистами з Тайваню.