Український півзахисник забив "хитрий" м'яч за угорську команду

14 січня 2020, 12:58
Іван Петряк викликався в національну збірну

Колишній півзахисник донецького "Шахтаря" і луганської "Зорі" Іван Петряк цікаво проявив себе у формі угорської команди "Фехервар". У товариському матчі проти швейцарського "Сьона" на тренувальному зборі українець забив кумедний штрафний. До слова, ми повідомляли про те, що "Зоря" вийшла з відпустки з двома новачками .

На 26-й хвилині колектив з Секешфехервара отримав право на штрафний удар. Поки швейцарські гравці вибудовували "стінку", а воротар командував ними, стоячи біля штанги, Петряк просто взяв м'яч і вдарив його над "стінкою". М'яч залетів прямо в сітку, а рефері показав на центр. Оскільки перед цим суддя не показував, що удар буде виконуватися по свистку, то причин не зарахувати гол у нього не було.

Правда всього через шість хвилин "Сьон" відновив рівновагу – з 11-метрового. Більше голами суперники не відрізнялися, і зустріч завершилася нічиєю 1: 1. 25-річний уродженець Сміли, що на Черкащині, провів в грі 81 хвилину, після чого був замінений.

У чемпіонаті Угорщини Іван з'являвся в 16 матчах сезону 2019/20 і забив в них один м'яч. Раніше Петряк викликався в збірну України.