Український плавець встановив національний рекорд із медаллю турніру в Угорщині

2 листопада 2020, 09:49
Михайло Романчук став третім на дистанції 400 м вільним стилем

/ Фото: Instagram

Українець Михайло Романчук завоював ще одну медаль міжнародних змагань. На етапі Міжнародної ліги плавання (ISL), який пройшов у Будапешті, наш 24-річний спортсмен фінішував третім. Угорська столиця під час пандемії коронавірусу не вперше приймає турнір, і в жовтні Романчук переміг в Угорщині, обігнавши росіянина.

На дистанції 400 метром вільним стилем Романчук показав третій результат – 3 хв. 39,63 сек. Цікаво, що на попередніх змаганнях час 3.40,08 дозволив Михайлу перемогти. Але на цей раз за більш високої конкуренції український плавець обмежився "бронзою". Однак при цьому він оновив рекорд України, повідомляє в соцмережах Національний олімпійський комітет.

Нагадаємо, що Михайло є чоловіком призерки чемпіонату світу в стрибках у довжину Марини Бех-Романчук.