Український плавець проспав свій заплив на Європейських іграх

28 червня 2015, 17:36
Наша команда вважалася фаворитом змагань, але навіть не вийшла на старт

Андрій Хлопцов. Фото НОК України

У суботу , 27 липня, в ранковій програмі плавання Європейських ігор українські вболівальники з нетерпінням чекали старту естафети 4х100 метрів комплексом , де наша команда вважалася одним з фаворитів , але в підсумку наша команда навіть не вийшла на старт кваліфікації .

Як у результаті виявилося, причина відсутності нашої команди виявилася проста – найуспішніший плавець нашої команди Андрій Хлопцов, який виграв у Баку дві медалі , проспав і не приїхав на старт, а замінити в терміновому порядку нашого спортсмена не вдалося. Про це розповіли коментатори UA : Першого під час трансляції Ігор у Баку.

Раніше Андрій Хлопцов приніс Україні "золото" Європейських ігор на дистанції 50 метрів батерфляєм , а на дистанції 50 метрів на спині Хлопцов став бронзовим призером Європейських ігор .