Український мотогонщик потрапив у жахливу аварію в Імолі

15 травня 2018, 11:39
Микита Калінін вилетів за межі траси і вдарився об захисний бар'єр

Український мотогонщик Микита Калінін потрапив в серйозну аварію на етапі WorldSSP300 в італійській Імолі.

Українець стартував з п'ятого місця і у ході заїзду швидко перемістився на другу позицію. Однак надовго втриматися в лідерах 19-річному Калініну не вдалося – в одному з поворотів він зіткнувся з суперником, після чого українець не впорався з керуванням і на великій швидкості вилетів за межі траси в захисний бар'єр.

Згідно з інформацією Motosport, українець перебуває в лікарні Імола. Після обстеження стало відомо, що у нього є травми голови, ноги, голеностопа, а також безліч забоїв.

Нагадаємо, що недавно п'ятикратний чемпіона світу з мотокросу 55-річний Ерік Геборс потонув, намагаючись врятувати цуценя в крижаній воді.

Ерік Геборс – єдиний гонщик-мотокросмен в історії, який став чемпіоном світу в трьох класах: 125, 250 і 500 куб. 1988 року він став спортсменом року і виграв Національний трофей за спортивні заслуги.

Раніше ми писали, що чемпіон з мотогонок загинув під час Гран-прі Макао. Даніель Хегарті не впорався з керуванням і впав з мотоцикла.