Український легіонер упустив шанс стати героєм матчу Ліги Європи

8 листопада 2018, 19:52
Едуард Соболь не використав чудовий шанс принести перемогу "Яблонцю"

Едуард Соболь. Фото: ФК "Яблонець"

Поки футболісти "Динамо" готуються до стартового свистка матчу 4-го туру групового раунду Ліги Європи з "Ренном" на НСК "Олімпійський" (онлайн-трансляція гри з традиційними відеоповторами і яскравою фотогалереєю – у нас на сайті), в групі K вже відбувся один матч. Казахстанська "Астана" вдома приймала чеський "Яблонець" і вирвала перемогу – 2:1.

Після цього у команди українського тренера Романа Григорчука кількість очок в турнірній таблиці збільшилася до восьми. У "Яблонця" залишилося два очки, в разі перемоги "Динамо" над "Ренном" у чехів залишаться примарні шанси на вихід з групи.

Але ж все могло бути інакше.

У стартовому складі чеського клубу після довгої паузи з'явився український захисник Едуард Соболь.Що правда, не зліва в захисті, як зазвичай, а зліва в півзахисті.

Саме він на 54-й хвилині мав один з найкращих гольових моментів у грі, але не використав його. Отримавши м'яч, він пішов від двох опонентів і пробивав метрів з 10-ти по воротах – поруч зі стійкою воріт. Сталося це за рахунку 1:1.

Не влучив Соболь у ворота і на 19-й хвилині. А на 72-й був замінений на Кратохвіла.

Авторами всіх трьох голів стали футболісти "Астани": Педру Енріке (18 хвилина) і Постніков (88) забили в чужі ворота, Зайнутдінов (41) – у свої.

Тим часом стало відомо, що форвард "Манчестер Сіті" Рахім Стерлінг визнав, що фолу з боку захисника "Шахтаря" Миколи Матвієнка у вчорашньому матчі Ліги чемпіонів не було.