Український форвард Олександр Гладкий вперше відзначився у складі свого нового клубу в Туреччині

24 лютого 2019, 10:12
31-річний нападник допоміг "Адана Демірспор" розгромити "Алтінорду"

Олександр Гладкий / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Український нападник турецького клубу "Адана Демірспор" Олександр Гладкий вперше забив м'яч у складі своєї нової команди. Нагадаємо, Гладкий перейшов в "Адана Демірспор" цієї зими. 31-річний форвард допоміг своїй команді розгромити "Алтінорду" в 23-му турі другої ліги Туреччини.

Українець вийшов на поле на 77-й хвилині, а через сім хвилин відзначився. Це був останній гол у матчі. "Адана Демірспор" перемогла "Алтінорду" з рахунком 3: 0.

Після 23- турів "Адана Демірспор" має в активі 34 бали і займає восьме місце в турнірній таблиці.

Нагадаємо, Гладкий перейшов в "Різеспор" влітку 2018 року з "Чорноморця". У першій частині сезону 31-річний нападник провів 12 матчів і забив 3 голи. В кінці січня стало відомо, що Гладкий залишає "Різеспор" і продовжить кар'єру в другому за силою дивізіоні Туреччини.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що український воротар Олександр Рибка покинув аутсайдера першої ліги Туреччини. У поточному сезоні Рибка провів 15 матчів у першій лізі Туреччини, пропустив в них 25 м'ячів і тричі зберіг свої ворота сухими.

Також нещодавно київське "Динамо" віддало в оренду аутсайдеру чемпіонату Туреччини Миколу Морозюка. У нинішньому сезоні у всіх турнірах Морозюк провів за "Динамо" 20 матчів, в яких відзначився одним голом і трьома результативними передачами.