Український фіналіст Ліги Європи забив свій дебютний гол в Італії: Шахова відразу заповажали

16 липня 2020, 10:32
Півзахисник "Лечче" Євген Шахов визнаний найкращим гравцем своєї команди в поєдинку з "Фіорентіною"

Євген Шахов / Фото: Getty Images

Український півзахисник Євген Шахов забив свій дебютний м'яч за "Лечче". У домашньому поєдинку 33-го туру чемпіонату Італії проти "Фіорентіни", програному з рахунком 1:3, 29-річний уродженець Дніпра відзначився голом престижу. Шахов в один дотик вдало замкнув простріл з флангу.

Зазначимо, що в матчі з "Фіорентіною" Євген Шахов вийшов на 72-й хвилині на заміну за рахунку 0:3, відігравши один м'яч за дві хвилини до кінця основного часу.

Огляд матчу "Лечче" – "Фіорентіна" (1:3)

Від аналітиків порталу WhoScored Євген Шахов отримав за цей матч найвищу оцінку в складі "Лечче" – 7.3 (середній бал гравців господарів становив 6.25).

Щоправда, радіти турнірному становищу "Лечче" Євгену Шахову, який ставав фіналістом Ліги Європи з "Дніпром" і чемпіоном Греції з клубом ПАОК, не доводиться. "Вовки" за п'ять турів до фінішу Серії А продовжують перебувати в зоні вильоту, займаючи в таблиці третє місце з кінця.