Український дует виборов "бронзу" чемпіонату Європи зі синхронних стрибків з трампліну

8 серпня 2018, 20:10
Українці поступилися лише британській парі і німцям

Фото AFP

Український дует Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик став бронзовим призером чемпіонату Європи 2018 року в Глазго. У фіналі змагань з синхронних стрибків з триметрового трампліну в змішаних командах Кесар і Оліферчик набрали 291.81 бала.

Українці поступилися лише британській парі Грейс Рід / Росс Хаслам (308.67 балів) і німцям Тіні Пунзель і Лу Массенбергу (313.50 балів).

Сьогодні Михайло Романчук став дворазовим чемпіоном Європи з плавання. Українець завоював вже третю медаль на континентальній першості в Шотландії.

Раніше чемпіоном Європи став українець Михайло Романчук, який першим фінішував на дистанції 400 метрів вільним стилем. Треба сказати, що у Михайла буде ще можливість виграти континентальні нагороди. Він виступить в Глазго на дистанціях 800 м вільним стилем.

Пізніше Михайло Романчук завоював ще одну медаль на чемпіонаті Європи з плавання. Українець менше секунди програв переможцю запливу Флоріанові Веллброку.

Раніше вчора Мар'ян Закальницкий завоював "золото" чемпіонату Європи в ходьбі на 50 кілометрів.