Український дует став чемпіоном Європи зі стрибків у воду

7 серпня 2018, 09:37
Результат Олега Колодія та Софії Лискун виявився недосяжним для суперників

Олег Колодій та Софія Лискун. Фото НОК України

Продовжують радувати своїми успіхами українські спортсмени в Глазго, де проходить відразу цілий ряд європейських першостей. Черговим блискучим досягненням українців стала золота нагорода в змаганнях змішаних команд зі стрибків у воду.

Наші Олег Колодій та Софія Лискун набрали загальну суму балів 355.90 і виявилися недосяжними для суперників. Таким чином, на рахунку українців нагорода найвищої якості і перший ступінь п'єдесталу пошани.

Раніше чемпіоном Європи став українець Михайло Романчук, який першим фінішував на дистанції 400 метрів вільним стилем. Треба сказати, що у Михайла буде ще можливість виграти континентальні нагороди. Він виступить в Глазго на дистанціях 800 м вільним стилем.

Пізніше Михайло Романчук завоював ще одну медаль на чемпіонаті Європи з плавання Українець менше секунди програв переможцю запливу Флоріанові Веллброку.

Днями українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації. Наша команда посіла місце на п'єдесталі між італійками та іспанками.

А перед цим  українка Димченко завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи з веслування. Українка упустила друге місце після перегляду "фотофінішу".