Український боксер в лютому проведе бій за титул чемпіона світу

7 січня 2018, 12:50
Раніше чемпіон світу відмовився зустрічатися з Далакяном і втратив пояс WBA

Артем Далакян. Фото Union Boxing Promotion

Український боксер Артем Далакян ( 15-0 , 11 КО ) проведе бій за вакантний титул чемпіона світу за версією WBA в найлегшій вазі проти колишнього чемпіона світу в двох вагових категоріях американця Брайана Вілорії ( 38-5 , 23 КО ) .

Бій Артема Далакян з Брайаном Вілорією відбудеться 24 лютого в Інглвуді , США . Раніше повідомлялося , щоДалакян зустрінеться на рингу з тодішнім власником пояса Кадзуто Іокою, але в підсумку японець відмовився від свого титулу .

Уродженець Донеччини дебютував на професійному рингу в 2011 році. 5 квітня 2013 року Далакян завоював вакантний титул WBA International . У наприкінці 2015 роки Артем став володарем вакантного титулу WBA Continental . Всього в профі він провів 15 поєдинків і всі виграв ( 11 нокаутом ) .

Нагадаємо , що 27 січня відбудеться бій Олександр Усик – Майріс Бріедіс . На кону будуть чемпіонські титули за версіями WBO і WBC , а також путівка у фінал Всесвітньої боксерської серії .

Перед цим Олександр Усик заявив, що за боєм проти Бріедіса готовий був вирушити навіть на Місяць. "Для мене головне, що я буду боксувати проти чемпіона світу, адже це буде об'єднання поясів", - зізнався українець.

Також своїми очікуваннями від майбутнього поєдинку поділився Майріс Бріедіс" Переможець нашого бою увійде в зал слави боксу і стане одним з кращих боксерів світу".