Український біатлоніст в тумані індивідуальної гонки став другим в чемпіонаті Швеції

24 листопада 2019, 21:12
Артем Прима промахнувся вісім разів на чотирьох вогневих рубежах

Чоловіча збірна України з біатлону в ці дні бере участь у відкритому чемпіонаті Швеції, який проходить в Ідре. Як ми писали, в суботу Дмитро Підручний виграв спринтерську гонку .

Сьогодні, в неділю, пройшла індивідуальна гонка, в якій брало участь п'ятеро українських чоловіків. Гонка була короткою – на 15 км замість звичайних 20, але зі звичними чотирма стрільбами. В умовах туману мінімальне число промахів у цій гонці виявилося п'ять! І то – лише у одного біатлоніста. Та й шість разів змазав лише один. Всім іншим в стрільбі пощастило набагато менше, в тому числі і нашим.

Проте, не дивлячись на вісім пострілів мимо і шість штрафних хвилин (штраф за промах становив 45 секунд), наш Артем Прима зміг піднятися на друге місце "індивідуалки". Артем Тищенко з дев'ятьма промахами став 12-м, Дмитро Підручний 12 раз "змазав" і виявився 14-м.

Дивіться сюжет про те, що Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина представлятимуть Україну в традиційній Різдвяній гонці в німецькому Гельзенкірхені