Українські синхроністки стали чемпіонками Європи в комбінації

5 серпня 2018, 17:59
Наша команда посіла місце на п'єдесталі між італійками і іспанками

Фото AFP

Збірна України з синхронного плавання завоювала золоті медалі в командній комбінації на чемпіонаті Європи . За нашу команду виступали Марина Алексєєва , Валерія Апрельєва , Олександра Кашуба , Катерина Резник , Аліна Шинкаренко , Владислава Алексєєва , Марта Федіна , Яна Наріжна , Анастасія Савчук , Єлизавета Яхно .

Українки набрали 94,4667 бала , випередивши збірну Італії ( 92,6000 ) і Іспанії ( 91,4667 ) .

Раніше сьогодні ми писали , щоукраїнка Димченко завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи з греблі. Українка упустила друге місце після перегляду " фотофінішу " .

Раніше чемпіоном Європи став українець Михайло Романчук, який першим фінішував на дистанції 400 метрів вільним стилем . Треба сказати , що у Михайла буде ще можливість виграти континентальні нагороди . Він виступить в Глазго на дистанціях 800 м і 1500 м вільним стилем .

Континентальне "золото" виграв велосипедист Роман Гладиш, який переміг в скретч і. Ще одну медаль у велоспорті принесли Україні Любов Басова і Олена Старикова , що завоювали " срібло " в командному спринті .

Крім того, украинские синхроністки Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук завоювали "срібло" континентальної першості.