Українські шпажистки стали чемпіонками Універсіади

23 серпня 2017, 17:27
У фіналі наші дівчата обіграли збірну США

Наші чемпіонки. Фото XSport

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах у складі Ксенії Пантелеєвій, Фейба Бежура, Анфіси Почкалової і Юлії Свистіль виграла золоті медалі в командній першості на Універсіаді.

Українки стартували одразу c 1/8 фіналу, де здобули впевнену перемогу над японками з рахунком – 45:26, після в чвертьфіналі розібралися з представницями Швейцарії – 45:33, а в поєдинку за потрапляння в фінал турніру виграли у польських фехтувальниць – 45:38.

У вирішальному бою збірна України перемогла США – 45:44.

Зазначимо, що для українських фехтувальників нагорода шпажисток стала четвертою на студентських іграх. Раніше в актив збірної України Ксенія Пантелєєва принесла "бронзу" в особистій першості, а через день рапіристи Дмитро Чучукало і Ростислав Герцик завоювали "золото" і "бронзу" відповідно.

Нагадаємо, що сьогодні дві нагороди України на Універсіаді приніс Олег Верняєв.