Українські шпажистки не змогли взяти "бронзу" чемпіонату світу

21 липня 2019, 19:18
У поєдинку за третє місце збірна України поступилася Італії

/ Фото: AFP

Сьогодні на чемпіонаті світу з фехтування були близькі до нагороди українські шпажистки. Спочатку наша команда в півфіналі дала бій Росії. Українки довгий час поступалися в рахунку, однак під кінець поєдинку наздогнали суперниць і поступилися лише в останній момент – 40:42. А потім в поєдинку за бронзові медалі збірна України програла Італії – 36:45. У складі нашої команди виступали – Фейба Бежура, Олена Кривицька, Ксенія Пантелєєва, Яна Шемякіна.

До речі, у Кривицької вже є медаль нинішньої першості. В індивідуальних змаганнях Олена виграла "бронзу".

Раніше ми писали, що зоряна українська шаблістка Ольга Харлан завоювала "золото" чемпіонату світу в Будапешті, вигравши у фіналі у 7-кратної чемпіонки світу і діючої олімпійської чемпіонки з Росії Софії Великої. 28-річна українка лідирувала впродовж більшої частини вирішального протистояння, проте Велика зуміла повернутися в боротьбу – як результат, доля золотої медалі вирішувалася заключним ударом, який залишився за Ольгою Харлан. У підсумку – 15:14 на її користь.

Нагадаємо, що фехтувальниця Катерина Чорній стала першою дворазовою чемпіонкою літніх Юнацьких ігор-2018. І  на церемонії "Герої спортивного року-2018", яка щорічно проводиться НОК, це принесло 17-річній киянці перемогу в номінації "Олімпійська надія".