Українські пляжники програли бронзовий матч Європейських ігор

29 червня 2019, 19:46
Українські футболісти мінімально поступилися команді Швейцарії

/ Фото: AFP

Збірна України з пляжного футболу не зуміла завоювати бронзові нагороди на Європейських іграх-2019 у Мінську. У матчі за 3-є місце команда Євгена Варениці поступилася Швейцарії з рахунком – 4:5.

Українці відкрили рахунок в матчі, але розвинути перевагу синьо-жовтим не вдалося. У третьому періоді Швейцарії вдалося забити тричі і цього виявилося досить для підсумкової перемоги.

Нагадаємо, у півфіналі Україна в овертаймі поступилася Португалії (2:3). На груповому етапі українці по черзі здолали Італію (4:4, по пенальті 4:3) і Іспанію (6:4), а також програли Росії (1:5).

Чемпіоном Європейських ігор стала збірна Португалії, яка розгромила Іспанію – 8:3.

На рахунку нашої команди на Європейських іграх 37 медалей – 10 золотих, 13 срібних і 14 бронзових. Українська збірна займає четверте місце в загальнокомандному заліку.

Раніше ми писали, що міністр озвучив суми призових для українських спортсменів за медалі Європейських ігор-2019. За перше місце – 50 000 грн, за друге місце – 40 000 грн, за третє місце – 25 000 грн. Якщо один спортсмен завоював кілька нагород, він отримає заслужені призові за кожну з них.