Українські лижники змогли обійти сім команд, але не пройшли до фіналу

21 лютого 2018, 11:57
Андрій Орлик і Олексій Красовський зайняли 21-ше місце в командному спринті

Андрій Орлик. Фото: Getty

Українські лижники Андрій Орлик і Олексій Красовський не змогли кваліфікуватися до фіналу в командному спринті вільним стилем на Олімпійських іграх в Пхенчхані.

У другому півфіналі українці зайняли десяте місце, подолавши дистанцію за 17 хвилин 32,50 секунди. Таким чином, Орлик і Красовський зайняли підсумкове 21-ше місце в командному спринті. Позаду в протоколі будуть сім команд – Словаччина, Болгарія, Австралія, Китай, Литва, Південна Корея і Туреччина.

До фіналу пройшли команди Норвегії, Франції, США, Італії, Канади, ОАР, Швеції, Фінляндії, Німеччини та Чехії. Фінал у цій дисципліні відбудеться в середу о 12:30 за київським часом.

Раніше українські лижниці Тетяна Антипенко і Марина Анцибор не потрапили до фіналу в командному спринті на Олімпіаді, наші спортсменки посіли підсумкове 18-те місце.

Нагадаємо, що Олімпіада в південнокорейському Пхенчхані відбудеться з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграна рекордна для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.

Україну на Іграх-2018 представляють 33 спортсмени в дев'яти видах спорту. Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні, шість чоловік в санному спорті, по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні.

Стежити за Білими Іграми зручно в спеціальному розділі на нашому сайті. Розклад Олімпіади-2018 – зручна таблиця з календарем всіх стартів за датами і видами спорту. Окремо виділені дні, в які будуть розіграні медалі в кожному виді програми. Медальний залік Олімпіади-2018- актуальна інформація про кількість медалей, завойованих спортсменами з усіх країн-учасниць Ігор.