Українські легкоатлети зібрали багатий урожай медалей на "Діамантовій лізі" в Римі

18 вересня 2020, 08:27
Юлія Левченко та Андрій Проценко взяли "золото" в стрибках у висоту в Італії

Юлія Левченко / Фото: Reuters

Вдало виступили наші представники "королеви спорту" на турнірі елітної "Діамантової ліги", який пройшов вчора ввечері в італійській столиці. Українці виграли змагання в стрибках у висоту і у чоловіків, і у жінок, а всього завоювали п'ять медалей. До слова, буквально кілька днів тому Левченко виграла третій турнір поспіль, показавши, як здають тест на коронавірус.

Традиційно домінували наші серед "висотників". У дівчат за перемогу боролися українські красуні Юлія Левченко (на фото нижче) і Ярослава Магучіх. Цього разу удача була на боці Юлії, яка підкорила 1,98 м, а Ярослава стрибнула на срібну нагороду (1,95 м).

Причому австралійку Ніколу Макдермотт Магучіх обійшла лише за додатковими показниками.

У сильної статі переміг Андрій Проценко з Херсона з досить скромним результатом 2,30 м. Також наші потрапили в число призерів в бігу на 400 м, де Ганна Рижикова (54,54 сек.) І Вікторія Ткачук (54,93 сек.) стали другою й третьою.

Нагадаємо, вчора ж швед Дюплантіс побив вічний рекорд Бубки. Наступний турнір "Діамантової ліги" відбудеться через тиждень в Катарі.