Українські красуні-стрибунки зайняли весь п'єдестал на змаганнях у Німеччині

9 вересня 2020, 01:36
Левченко встановила новий рекорд турніру в Дессау

На турнірі з легкої атлетики у німецькому Дессау українські спортсменки Юлія Левченко, Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зайняли весь п'єдестал у стрибках в висоту. Раніше ми повідомляли, що в День прапора українки піднялися на п'єдестал "Діамантової ліги".

Срібний призер чемпіонату світу 2017 року Левченко посіла перше місце з результатом 1,96 метра, другою стала діюча віце-чемпіонка планети Магучіх. Ярослава також показала 1,96 метра, але витратила більше спроб на подолання попередніх висот. Третя позиція залишилася за Геращенко – 1.90 метра.

Отже, Левченко встановила новий рекорд на турнірі в Дессау. Попередній знаходився на рівні 1,92 метра.

Юлія Левченко / Фото: Instagram

Ми також писали, що "заруба" українських висотніц в Польщі завершилася перемогою Юлії Левченко. На турнірі Irena Szewinska Memorial в Бидгощі Левченко перемахнула через планку на висоті два метри, а ось Магучіх не змогла.