Українські клуби з різним результатом стартували в кваліфікації Кубка Європи ФІБА

20 вересня 2018, 22:40
"Черкаські Мавпи" впевнено обіграли норвежців, а "Дніпро" поступився грекам

Фото ФБУ

Баскетбольний клуб "Дніпро" поступився на виїзді грецькому "Лавріо" в першому матчі першого раунду кваліфікації Кубка Європи ФІБА – 73:82 (22:26 23:14, 14:20, 14:22). Матч-відповідь відбудеться через шість днів у Дніпрі.

А ось чинний чемпіон української Суперліги "Черкаські Мавпи" на виїзді впевнено обіграли норвезький "Конгсберг" і відсвяткували повернення в єврокубки через 10 років – 83:63 (21:17, 17: 19,30: 12, 15:15).

Нагадаємо, що кілька днів тому збірна України на виїзді програла Чорногорії у відборі на чемпіонат світу 2019 року.

А перед цим наша команда сенсаційно обіграла колишніх чемпіонів світу та Європи Іспанію.

Але не можна не погодитися з нашим захисником Денисом Лукашовим, що сенсація відбулася завдяки самовіддачі всіх гравців: "Іспанці виступають у 2-му за силою чемпіонаті в світі або в клубах Євроліги. Наш шанс був у максимальній самовіддачі і боротьбі на кожному сантиметрі. Родрігеса і Колома поважали, але не боялися. Виграли за рахунок боротьби. Гладир не пам'ятаю, щоб він кидав, але виконав такий обсяг роботи в захисті і просто не давав людям підняти очі ".

Положення в групі після 8 туру: Іспанія – 15, Туреччина – 14, Латвія – 13, Чорногорія – 12, Україна – 12, Словенія – 10. Нам треба зайняти місце не нижче третього.