Українські хокеїстки здобули другу перемогу у відборі на чемпіонат світу

14 січня 2019, 21:27
У жіночої збірної України друга перемога у відборі ЧС, Тарасовій двічі допоміг лікар

Україна обіграла Болгарію з рахунком 5: 1. фото Facebook

Зібралися вперше за 24 роки, але що творять! Обкатавшись у першому матчі кваліфікації чемпіонату світу Дивізіону IIB з ПАР (3: 1), проти Болгарії жіноча збірна України виглядала більш зібрано і впевненіше. Дещо змінила враження лише друга 20-хвилинка, коли при 3: 0 українки трохи заспокоїлися, а болгарки стали частіше вибиратися до наших воріт і відіграли одну шайбу у команди Вадима Радченка. Зарева відповіла на попадання Добровольської, Ціміренко і Ткачук. Дуже хотіла забити Ліза Рябкіна, але їй судилося стати після двох днів найкращим асистентом: 5 результативних передач. Добили болгарок у 3-му періоді володарка невимовного прізвища за версією місцевого коментатора Ткачук (дубль і асист), і Макаренко. Українки завдали по чужих воротах 40 кидків, але і 12 хвилин штрафу відсиділи. Цікаво, що 1: 5 сильно не дотягує до найбільшого ураження "триколірних". У 2008 році вони поступилися Словаччині 82: 0!

У кого не вдалася зустріч, так це у Тарасової: спочатку виникли проблеми з шиєю, а доглядала матч з перев'язаною рукою. Але, щоб якось втішити дівчину, організатори визнали її гравцем матчу! Завтра Україну чекає головний бій за путівку на чемпіонат світу з фаворитом Бельгією.