Українські веслувальники виграли дві медалі Європейських ігор

26 червня 2019, 12:31
Наша команда завоювала дві срібні нагороди в змаганнях з веслування на байдарках і каное

Олег Кухарик і Олександр Сиромятников / Фото: НОК України

Вранці в середу, 26 червня, українські спортсмени завоювали дві медалі на Європейських іграх, які проходять у Мінську. Обидві срібні нагороди дісталися нам у змаганнях з веслування на байдарках і каное.

Україна на Європейських іграх: розклад на 26 червня

Спочатку Олег Кухарик та Олександр Сиромятников посіли друге місце в змаганнях байдарок-двійок на дистанції 1000 метрів. А потім порадувала двійка каноїстів – Юрій Вандюк та Андрій Рибачок взяли "срібло" на дистанції 1000 метрів.

Тепер у збірної України 21 медаль на Європейських іграх – 5 золотих, 10 срібних, 6 бронзових і четверте місце в загальнокомандному заліку.

Другі в історії Європейські ігри завершаться 30 червня. В Іграх виступають понад 4 тисячі спортсменів з 50 країн, які сумарно повинні розіграти 199 комплектів нагород у 15 видах спорту. Збірна України відправила до Білорусі близько двох сотень атлетів. Прапор України на церемонії відкриття ніс олімпійський чемпіон Микола Мільчев. 2000 року на Іграх в Сіднеї він завоював "золото" в стендовій стрільбі.

Зазначимо, що тоді як в Мінську розігрують медалі Європейських ігор, в Лозанні визначилися з місцем проведення зимової Олімпіади-2026 ABBA шведам не допомогла – змагання прийме Італія, яка з перевагою в 13 голосів обіграла скандинавів.