Українські герої чемпіонату Європи з легкої атлетики повернуться на батьківщину в понеділок

13 серпня 2018, 13:28
Наталія Прищепа, Марина Бех та інші прилетять рейсом з Берліна ввечері

Марина Бех завоювала "срібло" чемпіонату Європи. фото AFP

У понеділок зустрічатимуть українських спортсменів, які повертаються з чемпіонату Європи з легкої атлетики. Наші спортсмени завоювали сім медалей і прилетять з Берліна до Києва ввечері. Серед них – Наталя Прищепа, яка вразила глядачів не тільки впевненою перемогою, а й зворушливим вчинком. У кваліфікації, першою подолавши дистанцію у 800 метрів, Наталя повернулася на бігову доріжку і допомогла суперниці з Бельгії, яка в боротьбі впала і почала плакати.

Цей вчинок вразив навіть президента України Петра Порошенка, який в Facebook написав: "Приклад справжньої спортивної дружби і єдності, незважаючи на суперництво. Вчинок, який викликає захоплення і неймовірну гордість за Україну".

А стрибунка в довжину Марина Бех взяла дебютне "срібло". На трибунах її підтримував наречений, плавець Михайло Романчук, вже дворазовий чемпіон Європи.

Запальним танцем запам'яталася фанатам українка Ірина Климець, яка яскраво відсвяткувала вихід у фінал змагань у метанні молота. Там Климець показала результат 68,11 метра і посіла лише 11-е місце.