Українські футболістки не пощадили Грецію і рвуться на Євро у 2022 році

22 вересня 2020, 23:24
Після нулів у першому таймі тренерський штаб господинь вгадав із заміною

Україна - Греція

Жіноча збірна України з футболу повернулася у боротьбу за путівку на чемпіонат Європи 2022 року. У Києві в межах своєї відбіркової групи I "синьо-жовті" розгромили збірну Греції з рахунком 4:0. І добули другу перемогу поспіль. Раніше ми також повідомляли, що українська команда сенсаційно виграла Кубок європейських чемпіонів.

Перша половина зустрічі на київському стадіоні "Оболонь" пройшла у рівній боротьбі і завершилася без забитих м'ячів. Але у перерві тренерський штаб вгадав із заміною, і в другій половині Ніколь Козлова оформила дубль. Ще більше зміцнила перевагу збірної України Кравець. А коли гречанки кинулися забивати гол престижу, швидку контратаку господинь поля завершила капітан команди Дарина Апанащенко – 4:0.

Україна – Греція

Після цієї перемоги наша команда набрала 6 очок у п'яти зустрічах і піднялася на третє місце у турнірній таблиці. Відставання від збірної Ірландії, що йде другою, 7 балів, але в українок ще є матч у запасі. Та й з ірландками "синьо-жовті" ще не грали, але зустрінуться вже 23 жовтня на своїй арені.

Фото УАФ

Україна – Греція – 4:0
Голи:
Козлова 58, 71, Кравець, 88, Апанащенко, 90+5
Україна: Самсон – Басанська, Люб. Шматко, Кравець, Філенко (Петрик, 75) – Химич, Андрущак – Малахова (Козлова, 46), Апанащенко, Бойченко – Овдійчук (Куніна, 83).

Нагадаємо, що з 47-ми команд, що беруть участь у кваліфікації Євро, у фінальну стадію потраплять 15. До господині турніру Англії приєднаються дев'ять переможців відбіркових груп і три найкращі другі збірні. Ще шість других колективів розіграють у стикових матчах останні три путівки.

Нагадаємо, що 23 квітня Виконавчий комітет УЄФА прийняв рішення про перенесення фінальної частини жіночого чемпіонату Європи. Отже, Євро в Англії проходитиме у період з 6-го по 31 липня 2022 року.