Українські дзюдоїсти увійшли до ТОП-10 медального заліку чемпіонату світу серед ветеранів

25 листопада 2016, 09:21
П'ять медалей з шести завоювали спортсмени з Дніпропетровщини

Фото fdd.org.ua

Українські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів, який пройшов в Форт-Лодердейлі (США). З шести нагород, які за підсумками змагань виявилися в активі збірної України, п'ять завоювали представники Дніпропетровської області.

Так, у вазі до 81 кг старшої вікової категорії першість дісталася 65-річному Віктору Копильченку – у фінальній сутичці він здолав чеха Петера Колара. А 43-річний Ілля Чимчиурі став переможцем у ваговій категорії до 90 кг, завоювавши вже третій титул чемпіона світу серед ветеранів.

А фінал змагань в "наймолодшому" ветеранському дивізіоні (від 30 до 34 років) і зовсім став чисто дніпропетровським: Сергій Балабан здолав іншого нашого земляка Романа Михайлова. Крім того, "бронзу" в категорії до 66 кг взяв ще один дніпрянин Максим Шаповалов.

Ще одну бронзову медаль Україні приніс киянин Нугзар Месаблішвілі в дивізіоні М5 і вазі -90 кг.

Успішний виступ дніпрян забезпечив високу загальнокомандне місце – збірна України замкнула першу десятку найкращих команд чемпіонату, випередивши Грузію, Іспанію та Угорщину.

Обійшли наших в медальному заліку команди, що значно перевищували України за кількістю спортсменів (Україна привезла до США 26 спортсменів. – Прим.). Перше місце Франція (17 золотих, 11 срібних, 14 бронзових медалей і 133 учасники). Друге місце США (40 медалей і 186 учасників), а третє Бразилія (40 медалей і 120 учасників).

Далі розташувалися Росія, Німеччина, Японія, Італія, Велика Британія і Чехія. Україна – десята.