Українські дівчата здобули важливу перемогу в боротьбі за Євро-2022

2 грудня 2020, 00:56
Фінальний турнір запланований в період з 6-го по 31 липня 2022 року

Жіноча збірна України перемогла команду Чорногорії з рахунком 2:1 в кінцевому поєдинку групового раунду кваліфікації Євро-2022 і продовжує боротьбу за путівку до фінального турніру. Перемогу нашій команді принесли влучні удари Ольги Басанської з пенальті вже на 5-й хвилині й Надії Куніної на 74-й. У гостей відзначилася Ясна Джокович на 6-й хвилині.

З огляду на поразку ірландок у паралельній грі, наша команда піднялася на друге місце в групі й продовжить боротьбу в плей-оф відбору Євро-2022, матчі якого заплановано на квітень 2021 року.

У фінальну стадію Євро-2022 потраплять 15 команд. До Англії, як до господарки ЧЄ, приєднаються дев'ять переможців відбіркових груп і три кращі другі команди. Ще шість команд, які стануть другими у своїх групах, розіграють у стикових матчах останні три путівки. Ці поєдинки відбудуться 5-13 квітня 2021 року. Сам турнір запланований в період з 6-го по 31 липня 2022 року, повідомляє УАФ.

До речі, напередодні став відомий суперник української команди в 1/16 Ліги чемпіонів. На цій стадії турніру харків'янки зіграють з найкращою командою Казахстану.