Українські борці завоювали ще три медалі Кубка світу

18 грудня 2020, 23:23
Наші піднімалися на п'єдестал у Белграді у вільній боротьбі за "бронзою"

У столиці Сербії добігає кінця Кубок світу зі спортивної боротьби. Декількома днями раніше українські борці-класики взяли дві медалі Кубка світу. Сьогодні наші хлопці поповнили свій багаж у вільній боротьбі.

Так виходить, що українські чоловіки завойовують тільки бронзові нагороди. Першим серед "вільників" відзначився Андрій Яценко (на фото). У ваговій категорії до 57 кг він примудрився вирвати медаль на останніх секундах сутички з сербом Стефаном Мічичем! До цього він програвав 0:2, але в активні вирішальні миті продемонстрував характер і майстерність і переміг.

Пізніше його приклад наслідували ще двоє наших борців. У ваговій категорії до 79 кг Василь Михайлов з рахунком 3: 2 переміг призера молодіжного чемпіонату Європи (до 23 років) Ахсарбек Гулаєва зі Словаччини, пише xsport . А у вазі до 65 кг уродженець Мелітополя Гор Оганесян у дуелі за третє місце просто розгромив суперника з Молдови Миколу Грахмеза – 7:1.

раніше українець Новіков сенсаційно виграв чемпіонат Європи.