Українські борці взяли дві медалі Кубка світу й увірвалися в ТОП-10

15 грудня 2020, 10:31
Микола Кучмій і Семен Новіков завоювали "бронзу" в столиці Сербії

У ці дні в Белграді проходить індивідуальний Кубок світу зі спортивної боротьби. На старті турніру розіграли медалі в греко-римській боротьбі. Збірна України змогла пробитися на восьме місце командного заліку завдяки двом медалям Семена Новікова та Миколи Кучмія. А раніше українець Новіков сенсаційно виграв чемпіонат Європи.

Харків'янин Новиков у ваговій категорії до 87 кг поступився у чвертьфіналі росіянину Чакветадзе, але у втішних сутичках за "бронзу" впевнено переміг болгарина Димитрова (9:1) і іранця Нурі (12:4). Представник Сумської області Кучмій у вазі 130 кг у дуелі за третє місце впорався з вірменином Овасапяном – 4:2.

Ще двоє наших співвітчизників трохи не дотягли до п'єдесталу. Сутички за бронзові нагороди програли Артур Політаєв (67 кг) і Ясаф Зейналов (77 кг). У вівторок пройдуть фінальні змагання в жіночій боротьбі, де за медалі будуть боротися наші Алла Белінська, Ілона Прокопевнюк і Лілія Маланчук.

Нещодавно на чемпіонаті Росії з вільної боротьби сталася бійка.