Українські борці на турнірі в Монголії не зуміли завоювати ліцензії на Олімпіаду 2016

24 квітня 2016, 14:44
Останнім шансом кваліфікуватися на Ігри в Ріо буде травневий турнір в Стамбулі

Фото borba.com.ua

Українські борці не зуміли завоювати олімпійські ліцензії на турнірі в Улан-Баторі, Монголія.

Андрій Яценко та Олег Білоцерківський дісталися до медалей, однак у вирішальних поєдинках за олімпійську ліцензію зазнали поразки.

Перші три борці кожної вагової категорії отримували квиток в Ріо-де-Жанейро, а оскільки за бронзу проводяться два поєдинки, то переможці цих сутичок потім б'ються в додатковому поєдинку, ціна якого – участь в Іграх-2016.

Таким чином, українські борці їдуть з Монголії без олімпійських ліцензій. Нагадаємо, що вчора дві українські борчині дісталися до бронзових медалей, але там путівку в Ріо отримували тільки фіналістки кожної вагової категорії. Українські "греко-римляни" також успіху не здобули.

На даний момент в українських борців у активі дев'ять ліцензій: по три в греко-римській, вільній та жіночій вільній.

Останнім шансом кваліфікуватися на Олімпіаду в Ріо буде турнір в Стамбулі, який пройде з 6 по 8 травня. На ньому потрібно потрапити в фінал.