Українські біатлоністи виграли дві бронзові медалі в гонці патрулів

7 квітня 2018, 15:24
Наші спортсмени змагаються на чемпіонаті світу серед військовослужбовців

Стрільбище

На чемпіонаті світу серед військовослужбовців сьогодні Україна виграла дві медалі. "Бронзу" завоювали наші спортсмени в гонці патрулів.

Гонка патрулів – командні змагання, в яких беруть участь чотири людини. Один член команди – це лідер патруля, інші три – це члени патруля, які стріляють на вогневих рубежах. У чоловіків дистанція 25 км, у жінок – 15 км. Час фіксується по останньому з команди, хто доходить до фінішу.

У чоловічих змаганнях наша команда брала участь в такому складі – Артем Тищенко, Руслан Ткаленко, Артем Прима та Сергій Семенов. Тут чемпіонами стали спортсмени з Австрії, другі – німці.

У жіночих змаганнях "золото" також виграла Австрія, "срібло" у Польщі, наша команда (Валерія Дмитренко, Ірина Варвинець, Марія Кручова і Юлія Джима) посіла третє місце.

Раніше наші
біатлоністи виграли три медалі на чемпіонаті світу серед військовослужбовців – "срібло" і дві "бронзи".

Нагадаємо, що Юлія Джима по ходу сезону поповнила свій банківський рахунок на 55 тисяч євро – киянка вперше в кар'єрі завоювала приватне " золото " на чемпіонаті Європи , тричі ставала призером на етапах Кубка світу і сім разів фінішувала в топ – 15 .