Українські біатлоністи в змішаній естафеті фінішували дев'ятими

2 грудня 2018, 17:08
Підгрушна і Семенов піднімали команду вгору, але безуспішно

Кубок світу з біатлону сезону-2018/2019

Сьогодні стартував новий біатлонний сезон – в словенській Поклюці (повний розклад першого етапу Кубка світу з біатлону) пройшла змішана командна естафета , в якій збірна України посіла лише 9 – е місце , програвши переможцю з Франції 2 : 21,0 . При цьому обидві команди допустили по п'ять промахів , так що всю різницю французи зробили на трасі .

Два промахи вже на першому етапі зробила Віта Семеренко – на другому вогневому рубежі. Після першої стрільби українка була 4-ю, але передала естафету вже 13-ю, програвши лідеру хвилину з хвостиком.

Олена Підгрушна стріляла без промахів, спочатку опустилася на 14-е місце, але в підсумку відіграла п'ять позицій і передала естафету 9-ю. Правда, відставання від лідера збільшилося до півтори хвилини.

Бездоганний у стрільбі був і Сергій Семенов, який зробив Україну 7-ї, але з відставанням від Франції в 2: 07,6. Але завершував естафету Артем Прима, який не зміг розвинути прогрес і з трьома промахами відкотився на 9-е місце.

Нагадаємо, що сьогодні в Поклюці в одиночній змішаній естафеті
Україна взяла бронзу на етапі Кубка світу стараннями Анастасії Меркушиної і Артема Тищенка.