Українські біатлоністи з незрозумілим штрафом провалили естафету в Хохфільцені

15 грудня 2019, 16:58
Естафетну гонку чоловіків виграли норвежці. Збірна України фінішувала за межами ТОП-10

Руслан Ткаленко / Фото: Getty Images

В австрійському Хохфільцені в заключний день другого етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча естафета. На фініші перемогу в Німеччини вирвала Норвегія. Україна ж фінішувала за межами ТОП-10 – на 11-му місці. Раніше в неділю жіночий пасьют виграла норвежка Екхофф,а найкращою з українок стала Валя Семеренко, яка посіла 14-ту сходинку.

У дужках вказані штрафні кола і додаткові патрони

Зазначимо, за чоловічу збірну України в естафеті бігли Артем Тищенко, Артем Прима, Руслан Ткаленко і Дмитро Підручний. Тищенко, використавши 2 додаткові патрони, передав естафету 11-м з відставанням 42,9 секунди. Прима використав 4 додаткові патрони, фінішувавши 10-м з відставанням 1.13,4. А ось Ткаленко провалив етап – пішов на коло штрафу і використав 5 додаткових патронів, передавши естафету аж 16-м з відставанням 3.13,8. Все, що зміг лідер нашої команди Підручний, так це, незважаючи на 3 додаткові патрони, підняти "синьо-жовтих" на 11-й рядок у підсумковому протоколі.

"Навіть не знаю, що сказати. Раніше у стрільбі лежачи ніколи не було проблем. Подивився на прапорці, зробив поправку – не розумію, чому промазав", – розповів про свій "штраф" Руслан Ткаленко.