Українські біатлоністи невдало провели спринт на Кубку світу в Швеції, а переміг Йоганнес Бо

1 грудня 2019, 14:51
Дмитро Підручний проявити свої кращі кондиції заважає біль у спині

Артем Прима

Кілька хвилин тому в шведському Естерсунді завершилася спринтерська гонка Кубка світу з біатлону у чоловіків. Участь у ній взяли п'ятеро українців, проте в підсумковому протоколі вони розташувалися далеко від призових місць. Нагадаємо, вчора наші співвітчизники ледь не заскочили на п'єдестал в одиночній естафеті.

У хороших погодних умовах перемогу відсвяткував норвежець Йоганнес Бо, який допустив один промах – на стрільбі лежачи, але дуже швидко пробіг 10 км. "Срібло" здобув його брат – Тар'єй, який відстав на 19 секунд і також один раз промахнувся. На третьому місці – росіянин Матвій Єлисеєв, який відправив у ціль усі 10 куль, але ходом програв норвезьким братам Бо. Причому від другої позиції його віддалили 0,9 секунди.

З наших збірників вище інших піднявся Артем Прима – два промахи на "стійці" і 35-те місце. Руслан Ткаленко – 46-й (2), Антон Дудченко – 51-й (2), Тарас Лесюк – 53-й (1), Дмитро Підручний – 64-й (4). Після фінішу чемпіон світу-2019 Підручний розповів, чому так невдало виступив:

"Я не в найкращих кондиціях, є проблеми зі здоров'ям. На другому колі почала сильно боліти спина. Хоча, думаю, можна було стріляти й краще. Постараюся поліпшити самопочуття, будемо працювати з масажистом і виправлятися до наступного гонок".

Дивіться сюжет про президентську стипендію для сумських біатлоністок – сестер Семеренко