Українські біатлоністки посіли шосте місце в естафетній гонці на Кубку світу в Оберхофі

11 січня 2020, 14:25
Призерками в Німеччині стали квартети Норвегії, Швеції і Франції

Юлія Джима і Олена Підгрушна

У суботу на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі проходять естафетні гонки. Першими дистанцію 4х6 км долали жінки. Ми повідомляли про складі збірної України на естафету .

Українська команда, можна сказати, виступила непогано, фінішувавши шостий серед 23 збірних. Правда, початок для "синьо-жовтих" склалося вкрай невдало: Анастасія Меркушина закінчила свій етап 17-ю, скориставшись трьома додатковими патронами і пішовши на одне штрафне коло. Юлія Джима проявила себе краще, піднявши Україну на 11-е місце, хоча після першої стрільби киянка була навіть дев'ятій.

Потім за справу взялися ще дві наші олімпійські чемпіонки. Валентина Семеренко третій етап закінчила вже сьомий, хоча і вдалася до допомоги трьох додаткових патронів. А ось Олена Підгрушна все кулі направила точно в ціль і фінішувала шостою.

Перші три місця зайняли квартети Норвегії, Швеції і Франції. Також перед українками в протоколі розташувалися німкені і швейцарки.

О 15:15 в Оберхофі почнеться чоловіча естафета. Читайте також, як у п'ятницю француз Мартен Фуркад виграв спринт .

Дивіться, як Україна потрапила в топ-6 серед 26 команд-учасниць етапу Кубка світу в Естерсунді