Українські біатлоністки не порадували в спринті в Гохфільцені. Весь п'єдестал – норвезький

18 грудня 2020, 16:34
Анастасія Меркушина невдало дебютувала на Кубку світу в сезоні 2020/2021

Олена Підгрушна і Анастасія Меркушина / Фото: AFP

У п'ятницю на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Гохфільцені пройшла єдина гонка – жіночий спринт на 7,5 км. На жаль, українки показали результати, далекі від призових позицій. Нагадаємо, на четвертий етап Анастасія Меркушина повернулася до збірної України, однак призерка ЧС-2020 на своїй нинішній формі ніяк не підсилила команду.

Найкращою серед "синьо-жовтих" у гонці з двома вогневими рубежами виявилася ексбілоруска Дарина Блашко . З одним промахом і солідним відставанням від першого місця вона стала 34-ю (+ 1 хв. 35 сек.). Киянка Юлія Джима двічі вистрілила неточно і зайняла 40-е місце (+1.41,3). Дуже повільно долали дистанцію Валентина Семеренко (57 -а; +2.08,3), Меркушина (60-а; +2.10,4), Олена Підгрушна (63-я; +2.12,7). Вражаюче, що Анастасія відстрілялася чисто, але фізично виявилася неготовою змагатися на високому рівні. У Валі й Олени – по одному колу штрафу.

А п'єдестал другий день поспіль виявився повністю норвезьким. Призерками стали Тіріл Екхофф, Інгрід-Ландмарк Тандреволд (+7,6 сек.) І МартЕ ОлсбЮ-Розеланд (+24,6 сек.). Причому, тільки Тандреволд відстрілялася без промахів, її подруги промазали по разу. А німкеня Франциска Пройсс не дотягнула до "бронзи" пів секунди.

Напередодні Підручний потрапив в "квіти" спринтерської гонки на Кубку світу.