Українська зірка світового тенісу Марта Костюк розридалася після подвійного тріумфу в Єгипті

23 лютого 2020, 22:26
Переможниця юніорського Australian Open "знищила" всіх своїх суперниць на змаганнях у Каїрі

Висхідна зірка світового тенісу Марта Костюк виграла турнір серії ITF в єгипетському Каїрі. У фіналі 17-річна українка розгромила іспанку молдавського походження Олену Большову – 6:1, 6:0. Зазначимо, що раніше Костюк у Каїрі виграла титул у парному розряді.

Для перемоги над Большовою українській тенісистці знадобилося всього 54 хвилини. Протягом зустрічі Костюк виграла п'ять геймів на подачі суперниці, тоді як іспанка не реалізувала жодного з трьох брейк-пойнтів.

Для Марти це друга перемога на 60-тисячниках ITF. На початку 2018 року вона стала переможницею на змаганнях аналогічної категорії в Берні. Завдяки цій перемозі Костюк з 168-го рядка підніметься на 141-те місце рейтингу WTA.

Нагадаємо, в січні 2017 року Марта Костюк виграла юніорський Australian Open. Однак у дорослих змаганнях на повний голос українка поки про себе ще не заявила. Великою мірою через травми. Але усе ще попереду!

Якою важливою для Марти Костюк стала єгипетська перемога, показують її емоції після фінального матчу. Українка не змогла стримати сліз, ридаючи просто ридма! І рушник не особливо допомагав...