Українська тенісистка вийшла фінал престижного турніру і встановить особистий рекорд в рейтингу WTA

17 січня 2020, 08:29
Даяна Ястремська зіграє в фіналі з найсильнішою в парі Барті – Коллінс

Даяна Ястремська

19-річна українка Даяна Ястремська в Аделаїді втретє в кар'єрі обіграла Аріну Соболенко (6: 4, 7: 6) і вперше вийшла в фінал на турнірі категорії Premier. Всього це четвертий фінал WTA для українки, попередні три вона виграла. Ястремська реалізувала два брейкпойнта з восьми, також зробила 5 подач на виліт.

Раніше тенісистки зустрічалися двічі. В обох матчах також перемагала українка. Ястремська зіграє в фіналі з найсильнішою в парі Ешлі Барті – Даніель Коллінс.

Українка точно підніметься на найвищу сходинку в рейтингу WTA в кар'єрі після цього турніру. Очок, набраних за вихід у фінал, досить, щоб зайняти 21-е місце, в разі перемоги – 18-е. Даяна може дебютувати в топ-20, якщо виграє турнір – це буде рекорд для українське тенісистки.

Раніше ми розповідали, що за результатами жеребкування п'ятеро українських тенісисток дізналися суперниць в основній сітці, ще дві виступають в кваліфікації. Одна з українок потрапила на першу ракетку світу.

Дивіться, як Даяна Ястремська успішно виступає в Аделаїді, де вже дійшла до півфіналу