Українська тенісистка виграла другий титул, не поступившись жодним матчем у кар'єрі

24 липня 2018, 11:42
Дарина Лопатецька перемогла на змаганнях в Угорщині

Дарина Лопатецька. Фото btu.org.ua

Українська тенісистка Дарина Лопатецька впевнено виграла змагання категорії ITF в угорському місті Байє, у вирішальному матчі обігравши румунку Христині Ене – 6:1, 6:4.

Цей трофей став другим у професійній кар'єрі 15-річної українки – в червні вона виграла турнір в Антальї, програвши під час змагань лише один сет.

Дивно те, що крім цих двох турнірів Лопатецька у дорослих турнірах більше не виступала. Таким чином, на професійному рівні українська тенісистка має 11 перемог при відсутності поразок.

Завдяки цій перемозі Лопатецька заробила 2352 доларів призових і 12 рейтингових очок, які допоможуть їй увійти в топ-800 світового рейтингу.

Раніше ми писали, що сербський тенісист Новак Джокович виграв Вімблдон і повернувся в топ-10 рейтингу ATP. Для Джоковича це перша перемога такого рівня після Ролан Гаррос-2016.

У жіночому розряді Вімблдону в фіналі Ангелік Кербер обіграла Серену Вільямс. Німецька тенісистка вперше в своїй кар'єрі виграла Вімблдон.

Там же, на Вімблдоні, тенісист зобразив Неймара під час матчу: йому довелося робити штучне дихання.