Українська тенісистка в неймовірному стилі загнала в Москві російську чемпіонку Кубка Кремля

15 жовтня 2019, 18:55
Даяна Ястремська за півтори години "зачохлила" діючу переможницю турніру Дарину Касаткіну

/ Фото: Getty Images

28-а ракетка світу з України Даяна Ястремська в першому колі Кубка Кремля з призовим фондом 1 032 000 доларів впевнено обіграла діючу чемпіонку турніру росіянку Дар'ю Касаткіну – 6: 1, 6: 4. Раніше найкраща українська тенісистка Світоліна захопилася розквітом Москви.

Загнала росіянку! Найяскравіший розіграш в матчі Ястремська – Касаткіна

У першому сеті поєдинку Ястремська – Касаткіна українка повела з рахунком 5: 0 і лише потім дозволила росіянці вперше взяти свою подачу, а відразу ж після цього з другого сет-пойнта забрала партію. У другому сеті тенісистки чотири гейми поспіль не могли забрати свої подачі, поки Касаткіна не вийшла вперед, а потім не зробила ще один брейк – 4: 2. Але з цього моменту Ястремська виграла чотири гейми поспіль і з другого матч-бола закрила поєдинок.

Зустріч Ястремської з Касаткіною тривала 1 годину і 21 хвилину. За цей час п'ята сіяна на турнірі українка двічі подала навиліт, допустила 5 подвійних помилок і виграла 6 геймів на прийомі. У свою чергу, росіянка не зробила жодного ейса, зробила 7 "подвійних" і реалізувала 3 брейк-пойнта.

Даяна Ястремська. Фото – Getty Images

Таким чином, Ястремська виграла перший очний матч у Касаткіної. І в наступному раунді Кубка Кремля зустрінеться з бельгійкою Кірстен Фліпкенс.

Як ми писали раніше, українка Марта Костюк пройшла в основну сітку турніру в Люксембурзі. У фінальному раунді кваліфікації 17-річна тенісистка повинна була зустрітися з четвертою сіяною швейцаркою Штефані Фегель, однак суперниця не вийшла на корт.