Українська тенісистка продовжила переможну ходу на турнірі в США: вона вже в півфіналі

7 березня 2020, 08:30
Цуренко отримала шанс поквитатися з Бегу за поразку в недавньому фіналі

Леся Цуренко / Фото: AFP

Українська тенісистка Леся Цуренко вийшла до півфіналу "челленджера" WTA в Індіан-Веллсі, США, з призовим фондом в 162 тисячі доларів. У матчі чвертьфіналу українка обіграла тенісистку з Сербії Ольгу Данилович – 2:6, 7:5, 7:5. Матч тривав 2 години 26 хвилин.

Наступною суперницею Цуренко буде тенісистка з Румунії Ірина-Камелія Бегу, яка обіграла в 1/4 фіналу американку Джесіку Пегула (7:5, 6:1). Матч відбудеться вже сьогодні, орієнтовний початок – о 20:00 за київським часом. Зовсім недавно Цуренко і Бегу перетиналися у фіналі турніру ITF в Єгипті і тоді українка зазнала поразки.

Нагадаємо, що через травми Цуренко пропустила тривалий період і втратила позиції в рейтингу WTA. Колишня друга ракетка України опустилася на 152-ге місце, хоча ще рік тому йшла в ТОП-30. Щоб набрати форму і заробити очки в рейтингу світової класифікації, українка вирішила брати участь в менш престижних "челленджерах", ніж турніри серії WTA.

Нагадаємо, що вчора в Запоріжжі стартували матчі Кубка Девіса. Україна програла дві гри проти Тайваню в перший день Кубка Девіса. На наступний день заплановані поєдинки Дениса Молчанова та Владислава Орлова.