Українська сноубордистка: "Маму нахабно не включили до складу команди"

24 лютого 2018, 18:26
Аннамарі Данча прокоментувала свій виступ на Олімпіаді-2018 в Пхенчхані

Аннамарі Данча. Фото Facebook

У передостанній день Олімпіади -2018 в Пхенчхані українськаснубордистка Аннамарі Данча не змогла пробитися в фіналзмагань з гігантського паралельного слалому .

У кваліфікаційному раунді українка посіла дев'яте місце , а в додатковому заїзді на вибування фінішувала 28 -ю . Аннамарі Данча прокоментувала свій виступ :

"Результатом похвалитися не можу, сьогодні я остання через помилку ціною в 15 секунд. Фізично і технічно була готова як ніколи, на жаль морально не впоралася. Для початку треба виграти парочку Кубків світу, набратися досвіду перемагати. Я молодець, хто б що не говорив. Хотіла присвятити цей день батькам: мамі, яку нахабно не включили до складу команди, і татові, який помер в цей день чотири роки тому. Вдячна всій сім'ї за підтримку і любов, друзям і знайомим, які вірили і вболівали, а також тренеру, який зі мною працює останні

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в Південній Кореї стартувала 9 лютого. У неділю, 25 лютого, пройде церемонія закриття зимових Ігор в Пхенчхані. Трансляція церемонії розпочнеться о 13:00 за київським часом і триватиме дві години. На нашому сайті буде доступна онлайн-трансляція церемонії закриття Олімпіади.

Україну на Іграх-2018 представляли 33 спортсмени в дев'яти видах спорту. Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні, шість – в санному спорті, по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні. Наша країна завоювала одну медаль "золото" в лижній акробатиці отримав фрістайлі ст Олександр Абраменко.