Українська змішана пара взяла медаль Європейських ігор-2019 в стрільбі з пістолета

28 червня 2019, 18:42
Олена Костевич і Павло Коростильов показали третій результат у стрільбі з малокаліберного пістолета

Павло Коростильов і Олена Костевич

Україна завоювала чергову медаль на Європейських іграх 2019 року в Мінську. Наші стрільці Олена Костевич і Павло Коростильов показали третій результат в змаганнях змішаних команд в стрільбі з малокаліберного пістолета (25 м) і стали володарями бронзових нагород. Два перших місця між собою розіграли пари з Німеччини – Олівер Гейс і Дорін Веннекамп виявилися влучнішими, ніж Крістіан Рейнц і Моніка Карш.

Медальний залік Європейських ігор-2019 в Мінську

Раніше сьогодні ми повідомляли, що український боксер Євген Барабанов став бронзовим призером Європейських ігор в Мінську. Шлях до фіналу українцеві перегородив суперник з Росії Харитон Агрба.

Україна вже завоювала в Мінську 29 нагород: 7 золотих і по 11 срібних і бронзових. Наразі Україна перебуває на четвертому місці в загальному медальному заліку.

Як повідомлялося раніше, на Європейських іграх сталася унікальна подія: мама і син разом завоювали медаль. Ніно Салуквадзе і Цотне Мачаваріані виграли "бронзу" в змаганні зі стрільби.

Також ми писали, що міністр озвучив суми призових для українських спортсменів за медалі Європейських ігор-2019. За перше місце – 50 000 грн, за друге місце – 40 000 грн, за третє місце – 25 000 грн. Якщо один спортсмен завоював кілька нагород, він отримає заслужені призові за кожну з них.